Współpraca

W RE Conferences stawiamy na rzetelność, najwyższą jakość i satysfakcję naszych Klientów. Dostarczamy najbardziej aktualną wiedzę, przedstawiamy unikatowe praktyki rynkowe, integrujemy środowisko ekspertów branżowych oraz stymulujemy firmy do rozwoju poprzez prezentowanie innowacji i budowanie sieci eksperckich.

Postaw z nami trzy kroki milowe: REthink. REdesign. REbuild.

 

PARTNER WYDARZENIA

Zależy Ci na dotarciu do nowych klientów? Chcesz wzmocnić swój wizerunek ekspercki? Oferujesz unikatowe narzędzie, które chciałbyś zaprezentować uczestnikom konferencji? A może specjalizujesz się w tematyce, która mogłaby stać się tematem przewodnim konferencji lub szkolenia? Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły.

  • Buduj wizerunek eksperta: poprzez działania przed konferencją, w czasie jej trwania, jak również po wydarzeniu będziemy dbać, by Twoja marka była pozycjonowana jako ekspert branżowy.
  • Stwórz sieć relacji biznesowych: dajemy Ci wiele narzędzi do osiągnięcia tego celu – wystąpienie merytoryczne, czas na networking, stand promocyjny, matchmaking…
  • Docieraj do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców: starannie i dokładnie precyzujemy tematykę naszych wydarzeń tak, by mieć pewność, że każdy z uczestników będzie zaangażowany i zainteresowany tematem.
  • Ty decydujesz: wspólnie z Tobą definiujemy cel, jaki chcesz osiągnąć, przedstawiamy Ci szeroką gamę świadczeń, jakie możemy dla Ciebie zrealizować, ale to Ty podejmujesz finalną decyzję, które z nich wybierzesz.

 wspolpraca@reconferences.pl

 

SZKOLENIA „IN-COMPANY”

Zainteresowały Cię nasze wydarzenia? A może szukasz szkolenia z zupełnie innego zakresu? Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i współpracy z najlepszymi Ekspertami w Polsce i za granicą, zorganizujemy szkolenie szyte na miarę dla Twojej organizacji. Nie jesteśmy korporacją, dlatego gwarantujemy Ci, że nasza oferta będzie konkurencyjna. Zapewniamy najwyższą jakość merytoryczną, na pierwszym miejscu bowiem stawiamy Twoją satysfakcję.

 wspolpraca@reconferences.pl

 

EVENTY BRANŻOWE

Chcesz zorganizować event dla swoich pracowników? Szkolenie połączone z częścią integracyjną? A może chciałbyś zorganizować konferencję dla swoich Klientów? Właściwe i efektywne przygotowanie takiego wydarzenia wymaga zaangażowania przynajmniej kilku Twoich pracowników, wymaga też doświadczenia. Skup się na swoich codziennych obowiązkach, a zorganizowanie eventu oddaj w nasze ręce. Ty stawiasz cel, my go realizujemy!

 wspolpraca@reconferences.pl