Joanna Janowicz

Doradca biznesowy w zakresie komunikacji interpersonalnej i komunikacji marki, ekspert personal brandingu i rozwoju osobistego. Odkrywa osobowości. Specjalizuje się w tematach:  budowania autorytetu i pewności siebie, work & life balance, motywacji i realizacji celów.

Praktyk komunikacji od 15 lat. Wyróżniona nominacją do tytułu „Człowiek Roku BRIEF” za profesjonalną komunikację związaną z UEFA FAN ZONE w Poznaniu. Za projekty PR realizowane na EURO 2012 otrzymała nagrodę Złotych Spinaczy i 3 wyróżnienia ZFPR. Laureatka nagrody specjalnej za zmianę wizerunku Stadionu Narodowego w Warszawie, PRoton „TERAZ POLSKA”.

Pomaga właścicielom, zarządom i kadrze menedżerskiej w rozwoju i wzroście wartości firm, poprzez doskonalenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, strategię marki i personal branding.

Współpracowała z TVN, Polsatem, TVP, ZET, RMF. Wystąpiła w dokumencie dla stacji Discovery i Al Jazeera. Współpracuje m.in. z BZ WBK, SiePomaga, INEA Stadion, Blow Up Hall 5050 Stary Browar, MTP, Siostry Hybiak z TVP The Voice of Poland. Autorka audiobooków „Wizerunek w biznesie. Zarabiasz na nim czy tracisz”, „Pewność siebie. Bądź jak diament”.

Pracuje kompleksowo wykorzystując narzędzia z wielu obszarów: psychologii humanistycznej, behawioralnej, pozytywnej i prowokatywnej, mindfulness oraz nowoczesne narzędzia komunikacji interpersonalnej i public relations.

  • Organizacja:Doradca biznesowy w zakresie komunikacji interpersonalnej i komunikacji marki, ekspert personal brandingu i rozwoju osobistego
Wstecz

Sesje