Artur Rzepka

Jest ekspertem w zakresie Relacji Inwestorskich i obowiązków informacyjnych, z rynkiem kapitałowym zwiazany zawodowo od 1999 r.
Od 2016 r. członek Rady Nadzorczej notowanej na NewConnect ABAK S.A. Współzałożyciel, członek i długoletni działacz jednej z instytucji rynku kapitałowego – Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII). Był Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Generalnym, członkiem Rady Programowej oraz przewodniczącym Komisji Rewizyjnej SII. Ukończył studia magisterskie i doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, studiował prawo na Uniwersytecie Wrocławskim.
Pracował jako IR Manager w Impel SA i Dyrektor Operacyjny Grupy MCI (gdzie był odpowiedzialny m. in. za obowiązki informacyjne MCI Management SA i MCI Capital TFI SA). W przeszłości był również nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ma na koncie szereg felietonów, komentarzy i wypowiedzi w takich mediach, jak Forbes.pl, Parkiet, TVN CNBC, GPW Media, Harvard Business Review Polska. Jest jurorem konkursów w zakresie IR (np. Złota Strona Emitenta, Najlepszy raport roczny).
W ostatnich latach przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z tematów obowiązków informacyjnych i relacji inwestorskich zarówno dedykowanych dla emitentów jak i otwartych, a także brał udział w szeregu konferencji jako prelegent, we współpracy z firmami szkoleniowymi, emitentami, SEG, GPW, SII i KNF.

  • Organizacja:Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej w REDWOOD
Wstecz

Sesje