O nas

Genialne idee i zaskakujące rozwiązania naprawdę istnieją i są wspólnym dobrem wielkiego biznesu. Wystarczy po nie sięgnąć! Technologie, strategie, otoczenie prawne oraz sposoby myślenia zmieniają się obecnie szybciej niż kiedykolwiek, a gdy Ty utknąłeś w martwym punkcie i nie widzisz rozwiązania możesz mieć pewność, że ktoś gdzieś jest już krok przed Tobą. Nie chcesz i nie możesz zostać w tyle! Misją RE Conferences jest wspieranie rozwoju firm, tworzenie platformy wymiany wiedzy eksperckiej i łączenie najlepszych specjalistów we wspólnych ideach.

Jesteśmy doświadczonym i niezależnym zespołem menedżerskim, który przez organizowane spotkania na przestrzeni wielu lat, podczas licznych przeobrażeń rynkowych, z sukcesem dostarczał wiedzę, rozwiązania i inspiracje dla biznesu. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami, liderami biznesowymi i przedstawicielami największych firm działających w Polsce i zagranicą.

Postaw z nami trzy kroki milowe: REthink. REdesign. REbuild.

 

Ewa Tomaszewska
Conference Director, Co-founder

Eventowa entuzjastka. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą w sektorze mediów i eventów, jako producentka i organizatorka różnorodnych wydarzeń oraz project manager. Przygotowywała kongresy, konferencje, warsztaty, sympozja i inne spotkania biznesowe, które odbywały się w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA i Indiach. Kierowała licznymi zespołami eventowymi jako osoba odpowiedzialna za tworzenie, realizację, sukces komercyjny i nadzór nad strategicznymi wydarzeniami. Pracowała między innymi dla: FC Business Intelligence, Albany Appointments, Informedia Polska, kancelarii GWW, Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Nowoczesnej Firmy czy Pulsu Biznesu. Absolwentka Brunel University of London (Media Communications and Technology) i Uniwersytetu Warszawskiego (Etnologia i Antropologia Kulturowa). Uwielbia kajaki, wzrusza się sztuką naiwną, a na doładowanie baterii słucha metalu.

Rafał Szary
Conference Director, Co-founder

Konferencyjny maniak. Absolwent finansów i grafiki komputerowej. Doświadczony menedżer odpowiedzialny za organizację konferencji i szkoleń, a także kierowanie zespołami eventowymi. Karierę w branży konferencyjnej rozpoczął w roku 2009. Swoje doświadczenie zdobywał w najbardziej renomowanych firmach z branży. Pierwsze kroki eventowe stawiał w brytyjskiej firmie Institute for International Research, gdzie stworzył, między innymi, niezależny ogólnopolski konkurs dla branży Call Center. W latach 2013–2015 zajmował się rozwojem działu konferencji poprzez wdrażanie nowych projektów oraz kierowaniem działem eventów. Współpracował z Blue Business Media, MMC Polska, Instytutem PWN. Z sukcesem wdrożył wiele nowych projektów konferencyjnych współpracując z Bonnier Business Polska (wydawcą Pulsu Biznesu), jednocześnie będąc liderem zespołu project managerów. Do swojej pracy podchodzi z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, co potwierdzają liczne referencje. Prywatnie pasjonat spontanicznych podróży, górskich wycieczek. Zakochany w atmosferze Nowego Jorku i klimacie paryskich ulic.


KARIERA

Jeżeli chciałbyś rozwijać się w ramach naszej firmy, zachęcamy do zapoznania się z ofertami na stronie:  reconferences.pl/kariera i przesłania CV na adres: wspolpraca@reconferences.pl. Z chęcią spotkamy się z Tobą!